Dr. Pero Kolić započinje s radom u Župi dubrovačkoj

U prostorijama Zdravstvene stanice Srebreno na I spratu, Dr. Pero Kolić, specijalist fizikalne medicine koji će preglede obavljati dva puta mjesečno (svaki drugi petak), od 9 do 12 sati, javljaju iz Općine Župa dubrovačka.

S obzirom na sve duže liste čekanja na specijalističke preglede u našem zdravstvu, na inicijativu Općine Župa dubrovačka doktor Pero Kolić predložio je svoj angažman kao specijalist fizikalne medicine, rehabilitacije i reumatologije – ističu iz Općine Župa dubrovačka. Župa Dubrovačka.
dr. Kolić ima ukupno 41 godinu radnog staža, od čega 15 godina staža u ortopediji i traumatologiji, a nakon ustrojavanja Zavoda za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju bio je njegov voditelj do odlaska u mirovinu.

Suradnja je ostvarena kroz Ugovor između Općine Župa dubrovačka i Doma zdravlja na godišnjoj razini, kao i Ugovor između Doma zdravlja i dr. Kolić osobno. Općina Župa dubrovačka snosi sve materijalne troškove, dok Dom zdravlja snosi troškove opremanja prostora i komunalije.

Osim ovakvog angažmana s pojedinim pacijentima, dr. Kolić će volontirati i pomagati sportskim klubovima na području Dubrovačke županije, s obzirom da je i sam sportski liječnik.

Kroz obostrano dogovorenu suradnju, na obostrano zadovoljstvo, a ponajviše na zadovoljstvo svih mještana Općine Župa dubrovačka, omogućena je dijagnostika i liječenje iz područja tjelesnih specijalnosti.

Izvor: Dulist.hr

Dr.Pero Kolić spec.fizijatar